Galeria Miła- Wystawa malarstwa Magdaleny Król pt. „The dark one”

W dniu 29.02.2020r. wernisaż wystawy zatytułowanej „The dark one”. Obrazy przedstawione podczas wystawy, to zbiór wybranych prac z kilku cykli.

Dlaczego właśnie „the dark one”? Dlatego, że to był pierwszy obraz, który „wykończył” mnie emocjonalnie. Poprzez co zmieniłam swoje myślenie, przewartościowałam się i przełamałam pewne schematy myśleniowe. W Związku z tym , to od niego właśnie zaczęła się prawdziwa przygoda:)

Opowiadałam o towarzyszących mi emocjach podczas malowania obrazów. Ponieważ szerokie grono wykazało zainteresowanie również genezą mojego malarskiego ujawnienia się przed światem, mogłam się wykazać w rozmowach powracając wspomnieniami do dalekich lat.

Równie często zadawaliście pytania dotyczące jak techniki, dlatego też starałam się pokazywać na lewitujących pracach.

Krol malarstwo- wrażenia są wciąż żywe 😀 Reasumując, wernisaż to taka kosmiczna przestrzeń, gdzie opowiadam, wylewam z siebie słowotok moich myśli, inspiracji pokazując zarazem na przykładzie moich obrazów. Pytania bywają najróżniejsze, od takich zupełnie podstawowych do mega skomplikowanych nad którymi należy się nieco pochylić. Zaskoczyliście mnie swoją obecnością, Waszymi komentarzami, Waszym odbiorem, Waszą interpretacją… ❤️

Zapraszam również do śledzenia wydarzeń na fb oraz na insta